Київський Безпековий Форум проводить щорічне молодіжне зібрання

Київський Безпековий Форум, заснований фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну», проводить своє дев’яте щорічне молодіжне зібрання.

Цього року Молодіжний Київський Безпековий Форум відбувається напередодні саміту НАТО в Брюсселі, запланованого на 14 червня, і присвячений інтеграції України та держав нашого регіону до НАТО.

Масштабна зустріч об’єднала відомих українських та іноземних політиків, дипломатів, експертів, а також понад чотири десятки молодих професіоналів з усіх регіонів нашої держави та молодих колег з Грузії. Ще кілька десятків учасників будуть присутніми онлайн впродовж усіх панельних дискусій та матимуть можливість ставити запитання спікерам.

Головна мета цьогорічного Молодіжного КБФ – звернутися до держав-членів НАТО з твердою підтримкою і чіткою вимогою вступу України та Грузії до Альянсу.

Серед українських промовців – Голова Київського Безпекового Форуму Арсеній Яценюк, Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк, Віце-прем’єр-міністр України з європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина, Президент України у 2014-19 роках Петро Порошенко, Голова Комітету Верховної Ради з інтеграції до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе, народний депутат України Сергій Рахманін, журналіст Віталій Портников, Директор Київського Безпекового Форуму Данило Лубківський.

Виступи учасників форуму доступні в онлайн-трансляції .