Музиканти записали 100-й трек пам’яті школяра Дані Дідика, вбитого на мирній ході в Харкові

Про це повідомив у Фейсбуці  співавтор проєкту Руслан Горовий - режисер-документаліст, поет і музикант, письменник та журналіст.

"Зустрічайте сотий трек пам’яті Дані Дідика. Мета музичного марафону - не дати суспільству забути хлопця, якого вбив русскій мір, допоки активісти роблять все для надання імені героя 11 школі Харкова. Даня загинув на мирній ході в мирному місті. Він любив Україну і розумів, що freedom not free. Покидьки відібрали в нього життя, а потім пішла череда зрад його імені", - йдеться в пості.

За словами Горового, громадськість та музиканти працюють над тим, аби школа, де вчився хлопець, носила його ім'я. Але спочатку в педколективі «передумали» називати школу, потім місцева влада раптом «завмерла», вичікуючи звідки дує вітер.

"Та попри історію життя і зрад, є велика кількість людей, для яких пам’ять про Даню - це не порожній звук. І щодня цих людей більшає. А отже буде названа і школа, будуть і вулиці і сквери його імені. А наразі зустрічайте нову пісню", - зазначив Горовий.