Окупована Ялта: В затопленому місті крокодили вулицями не плаватимуть

Окупована Ялта: В затопленому місті крокодили вулицями не плаватимуть

В окупованій Ялті внаслідок потопу повністю затопило місцевий крокодиляріум. Більшість рептилій вдалося евакуювати, але частину все ж залишили на місці.

Про це повідомив директор установи Віктор Жиленко.

«Затопило приміщення повністю. В останні секунди майже всіх встигли евакуювати — у нас недалеко алуштинський акваріум, всіх вивезли туди. Поки всі живі, але ми ще не відкачали воду — великим крокодилам не змогли знайти нове житло, вони залишилися», — повідомив він.

Як пише агентство, у соціальних мережах з'явилася інформація, що тварин врятувати не встигли, і вони потонули. Інші користувачі припустили, що крокодили могли втекти. Жиленко спростував ці припущення.

«РЕН ТВ» з посиланням на Жиленка пише, що басейн покинули одразу 70 крокодилів. Зверху в приміщенні залишалися 20 сантиметрів простору від стелі, завдяки чому «всі, хто хотів вижити, плавали й дихали».

Зараз працівники крокодиляріуму відкачують воду за допомогою чотирьох помп. Директор зазначив, що установі допомагають рятувальники.

Як пишуть «Крым.Реалии», евакуювати вдалося 90% крокодилів. На місці залишилися ті, хто можуть врятуватися й існувати в холодній воді. Ніхто з тварин не загинув.

Там через багатогодинний дощ із берегів 18 червня вийшла річка Водоспадна, утворивши потоп у місті. Внаслідок цього станом на ранок 20 червня 24 людини отримали травми, одна людина загинула, ще двоє пропали безвісти.

Серед постраждалих людей двоє потрапили до лікарні, ще одного прооперували. Зараз рятувальники шукають зниклих безвісти.

Сильні зливи в Ялті підтопили щонайменше 101 будинок. Рятувальники вже евакуювали 608 людей, серед яких 50 дітей. Пункти тимчасового розміщення взяли 90 мешканців, з них 36 ще залишаються там.