У Києві відкрили пам'ятний хрест захисникам України

У Києві відкрили пам'ятний хрест захисникам України

Про це повідомляє пресслужба Подільської райдержадміністрації .

У Подільському районі Києва у День захисників і захисниць України відбулось урочисте відкриття пам'ятного хреста захисникам України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

«Сьогодні ми висловлюємо свою безмежну вдячність всім, хто боронить наші кордони на Сході країни, та вшановуємо пам’ять тих, хто поклав своє життя заради незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Цей пам’ятний хрест завжди буде нагадувати українцям, якою ціною нам забезпечується мирне життя та суверенність України», - зазначив перший заступник голови Подільської РДА Сергій Коваленко.

Присутні вшанували пам’ять борців за незалежність України хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного хреста.

Скульптурну композицію у Куренівському парку культури і відпочинку встановлено зусиллями патріотичних громадських організацій «Музичний батальйон», «Київська спілка ветеранів АТО Подільського району», «Народний музей України», Організації українських націоналістів, НВР «Правий сектор», ВО «Свобода» та за підтримки Подільської районної в місті Києві державної адміністрації.

Як повідомлялося, цей пам'ятний хрест був створений в 2009 році до 100-річчя від дня народження Степана Бандери. Тоді влада не дала дозволу на його встановлення, і весь цей час хрест зберігався на приватній території за межами Києва.