У Львові створили онлайн-гру для школярів про участь в житті міста

У Львові створили онлайн-гру для школярів про участь в житті міста

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради .

У Львові презентували онлайн-гру «Я — країна» - симулятор для учнів, який допоможе краще зрозуміти про те, як влаштоване місцеве самоврядування.

«Це справді актуальний проєкт і для міської ради, оскільки він спрямований на залучення дітей та молоді до процесів управління містом, а онлайн-гра – чи не найвдаліший спосіб привернути увагу та зацікавити дітей до розуміння важливих питань», — зазначила модераторка конкурсу, начальниця відділу аналізу та планування департаменту міської агломерації Юлія Бойко.

Проєкт «Я — країна» — один із переможців конкурсу «Зробимо Львів кращим» у галузі «розвиток громадянського суспільства». Ідея та інноваційність проєкту знайшла підтримку серед конкурсної комісії та отримала фінансову підтримку від Львівської міської ради.

Цей мініквест для учнів старших класів пов’язаний із використанням інструментів громадської участі та ознайомленням молоді в ігровій формі з їхніми правами. Щоб досягти мети, дитині пропонують різні можливі інструменти ефективної взаємодії з місцевою владою: звернення до депутата, написання заяви чи подання петиції.

Ініціатори та автори ідеї ГО «Батьки в дії» наголошують, що це лише перша версія онлайн-гри, тож запрошують дітей та дорослих її проходити і залишати свої відгуки та ідеї до наступних сценаріїв у відповідній формі.