Фото дня

Всі дописи

Привітання з Днем Росії

У Харкові біля консульства Російської Федерації Служба безпеки України розмістила банер, на якому розміщена інформація про оборону Донецького аеропорту військовослужбовцями ЗСУ.

Привітання з Днем Росії

Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Сьогодні - Всесвітній день боротьби з дитячою працею. День встановлений за рішенням сесії Генеральної конференції Міжнародної організації праці, яка відбулася 3-20 червня 2002 року, задля привернення уваги громадськості до проблеми дитячої праці, а особливо, її найгірших форм: рабства і примусових робіт, праці в небезпечних умовах, залучення дітей у торгівлю наркотиками і заняттям проституцією.

Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Міжнародний день архівів

2007 року члени Генеральної асамблеї Міжнародної ради архівів (МРА) (м. Квебек, Канада) прийняли рішення відзначати Міжнародний день архівів 9 червня - у день, коли 1948 року рішенням ЮНЕСКО (м. Париж, Франція) створено МРА.

Міжнародний день архівів

15-й всеукраїнський «Велодень»

5 червня у Києві відбулася масова акція – 15-й всеукраїнський «Велодень». Понад п’ять тисяч велосипедистів зібралися на Софійській площі та проїхали центром Києва до парку «Муромець».

15-й всеукраїнський «Велодень»

Іван Кандиба

 7 червня 1930 р. в селі Стульно (нині Польща) народився Іван Олексійович Кандиба— відомий український дисидент і багаторічний політв'язень, член-засновник Української Гельсінської групи (УГГ), учасник руху опору радянській системі.

Іван Кандиба