«Ні краплі окупанту»

«Ні краплі окупанту»

Кримськотатарський Ресурсний Центр (КРЦ) оголосив про початок інформаційної кампанії про водопостачання Криму.

Як повідомляють у КРЦ у фейсбуці , кампанія під назвою «Ні краплі окупанту» потрібна для того, щоб «поінформувати міжнародну спільноту про те, що відбувається в Криму і запобігти можливим наслідкам».

У дописі на офіційній сторінці КРЦ читаємо:


"💧 Проблема води завжди була актуальною в Криму. Раніше, до 2014 року, частина потреб півострова покривалися за рахунок Північно-Кримського каналу з материкової України.

20 лютого 2014 року Російська Федерація здійснила акт агресії проти України. Згідно з міжнародним гуманітарним правом держава-агресор зобов’язана нести відповідальність за цивільне населення, яке залишилося в окупованому Криму. Саме тому Україна перекрила Північно-Кримський канал.

📍 Тема дефіциту води загострилася у 2020 році. Окупаційна влада продовжує активно популяризувати цю «проблему», роблячи різноманітні заяви. Уже декілька разів РФ звинувачувала у нестачі води саме Україну і закликала міжнародну спільноту звернути увагу на «антигуманні дії» Києва щодо перекриття подачі води в окупований Крим.

Більше того, Генеральна прокуратура РФ відправила скаргу на Україну до Європейського суду з прав людини згідно зі статтею 33 Конвенції про захист прав людини і основних свобод.

Окупанти вимагають, щоб Україна негайно припинила такі «кричущі порушення, як блокування надходження прісної води до Криму».

🤔 Але кому насправді не вистачає води на півострові? Хто винен у цьому?

Незважаючи на те, що у Криму катастрофічно не вистачає води, російська влада продовжує закликати тисячі туристів на півострів. На жаль, ми бачимо, що триває і мілітаризація Криму. При тому, спостерігаємо процес заміщення населення, тобто активне заселення Криму громадянами РФ. Все це потребує використання великих запасів води.

😞 Крим просто до цього не готовий.

Ми не знаємо до чого це призведе. Саме тому Кримськотатарський Ресурсний Центр започатковує кампанію «Ні краплі окупанту» для того, щоб проінформувати міжнародне співтовариство і громадськість про те, що відбувається в Криму та попередити про можливі наслідки.

📌 Закликаємо всіх приєднатися до інформаційної кампанії КРЦ і поширити цей плакат на своїх сторінках в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Instagram, Telegram) із нашим тегом (Кримськотатарський Ресурсний Центр), щоб показати всьому світу, що ми продовжуємо боротися за наш Крим і ні за що не дамо воду окупанту.


Плакати були розроблені Кримськотатарським Ресурсним Центром, активістами міжнародного руху за деокупацію Криму і солідарність з кримськотатарським народом #LIBERATECRIMEA та українським художником Andriy Yermolenko"