Здоров'я та дозвілля

Всі дописи

“Дельта” є одним із найбільш заразних вірусів

Штам коронавірусу «дельта» такий ж заразний як вітряна віспа, - йдеться у звіті американських науковців з Центру контролю та запобіганню хворобам США (CDC). Звіт публікує видання «Rzeczpospolita», повідомляє Українська Служба Польського радіо.

“Дельта” є одним із найбільш заразних вірусів

Час фестивалити!

Попри карантин, фестивалі поступово повертаються до життя. Редакція OTAK.NEWS підготувала добірку фестивалів, які можна буде відвідати влітку цього року за умови сприятливої епідеміологічної ситуацїї, та з дотриманням усіх правил безпепеки.

Час фестивалити!

Вбивця - літня гроза

Грозами називають сильні дощі, які супроводжуються чутним громом та блискавками, іноді також сильними поривами вітру та градом. Це дуже поширене атмосферне явище, що відбувається близько 16 мільйонів разів на рік по всій нашій планеті, а в кожний момент часу Земля потерпає у середньому від 1 500-2 000 гроз. Це для нас звичайна подія, але до неї завжди варто ставитися із належною обережністю.

Вбивця - літня гроза

Всесвітній день донора крові

14 червня у світі відзначається Міжнародний день донора крові. День започатковано 2005 року, коли його затвердила Всесвітня асамблея охорони здоров'я, аби стимулювати сприяння добровільному і безкоштовному донорству крові.

Всесвітній день донора крові

Леви, що мерзли в Україні, врятовані з неволі і насолоджуються сонцем у новому домі в Африці

"Сім левів вперше насолоджуються свободою в Африці після їх порятунку з прохолодної України, де їх виростили в полоні. Зараз котячі почуваються фантастично", - пише британське видання The Mirror .

Леви, що мерзли в Україні, врятовані з неволі  і насолоджуються сонцем у новому домі в Африці