Фундамент мого дому

Фундамент мого дому

Сьомий рік в Україні триває війна з Росією та окупація Криму. Як наслідок 1 458 737 українців були вимушені покинути свої домівки та стати внутрішньо переміщеними особами. Редакція Otak.news вважає, що дуже важливо розповідати історії цих людей, висвітлювати проблеми, з якими вони стикаються, та допомагати їм інтегруватися у суспільство. Саме тому ми запускаємо спецпроєкт “Фундамент мого дому”, у якому розповідатимемо про історію та субкультуру Донбасу та Криму,  про життя переселенців, труднощі, з якими вони стикаються, та їхні історії успіху. Говоритимемо про різні погляди на причини конфлікту, про міфи щодо Сходу і Криму, про мистецтво регіону, про людей, які мешкають на окупованій територій і найголовніше - про те, як повернути і зробити Крим і Донбас українськими. 

Otak.news запрошує усіх очочих до співраці. Надсилайте свої історії та думки щодо проєкту на нашу редакційну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті та у соцмережах Otak.news. Якщо хочете підтримати проєкт, найкраще, що ви можете зробити, - це поширювати наші матеріали у соцмережах.